Сучасний розвиток бізнесу продовжує мати негативну тенденцію наявності ризиків незаконного переслідування з боку правоохоронних органів, за наслідками дій яких виникає кримінально-правова відповідальність. Боротьба за сфери впливу, бажання мати більший прибуток будь-якою ціною з боку конкурентів, прагнення до незаконного збагачення за рахунок прихованих, завуальованих рейдерських атак, «кришування» з боку силових структур змушує всерйоз замислитися про всебічний, в т.ч. юридичний захист, посилення безпеки компанії.

Саме якісна і своєчасна юридична консультація та участь адвоката допоможе запобігти порушенню законодавства, а в разі порушення кримінального провадження – визначити лінію поведінки і оптимальний спосіб захисту, допоможе прорахувати можливі ризики, і навіть припинити провадження у справі ще на стадії досудового слідства.

Для фізичних осіб допомога адвоката в разі кримінального переслідування – чи не єдина можливість зберегти принцип справедливості під час досудового та судового провадження, домогтися виправдувального вироку в разі невинуватості або рівноцінного, адекватного покарання вчиненому злочину, з урахуванням всіх пом’якшуючих обставин.

Залучити фахівця в галузі права в кримінальному провадженні можна як потерпілим, так і підозрюваним. На даний момент це можна зробити безкоштовно, скориставшись послугами вторинної правової юридичної допомоги, згідно з чинним законодавством, звернувшись до відповідних діючих центрів допомоги по всій Україні, або підписати договір на оплачуваній основі про надання послуг з адвокатською компанією або приватним адвокатом. У першому випадку, допомога надається у визначених Законом випадках конкретному колу осіб (категорії осіб). У другому випадку отримати допомогу від досвідченого адвоката може кожен бажаючий.

Таким чином, з’являється можливість вибору саме того фахівця, який користується довірою Клієнта, грунтуючись на своєму судженні про досвід, знання і здібності адвоката, підтвердженими роками юридичної практики і десятками виграних справ.

З огляду на особливу актуальність і підвищену проблематику питання захисту прав та інтересів бізнесу, конкретної людини, наша компанія надає великий спектр послуг в сфері кримінального права, в тому числі в галузі економічних і службових злочинів.

Маючи величезний досвід правозахисної діяльності, ми вміємо відстояти права й інтереси Клієнта на всіх стадіях кримінального провадження. Наші послуги в сфері кримінального права:

  • надання усних та письмових консультацій;
  • представництво і захист інтересів клієнта при проведенні слідчих дій: допитів, обшуків, вилучення майна, затримання;
  • захист інтересів клієнта на всіх стадіях кримінального провадження;
  • проведення необхідних заходів з виходом до місць утримання;
  • ознайомлення з судовою справою;
  • підготовка процесуальних документів, в т.ч. клопотань, спрямованих на закриття провадження у кримінальній справі, апеляційних та касаційних скарг.

Право на захист має кожен. Скористайтеся нею!