Особливе місце серед складових ринкової економіки допомагає займати нерухомості той факт, що вона виконує роль засобів виробництва або є об’єктом користування. Нерухомість становить основу для реалізації своєї діяльності суб’єктів господарювання та одночасно з цим – одну з основних умов існування людини.

Значимість і певна складність придбання або продажу житла, офісної будівлі, виробничого об’єкта полягає не в самому процесі, а в необхідності великих капіталовкладень. Це накладає додаткову відповідальність на фахівців, які займаються підготовчими заходами і супроводжують правочин.

Для того, хто має бажання придбати нерухомість, наші фахівці підбирають оптимальні варіанти, виходячи з фінансових уподобань, бажаного технічного стану, а також того, для якої мети необхідно придбати об’єкт та ін. Враховуються вимоги Замовника щодо місця знаходження об’єкта. Наприклад, якщо це складське або виробниче приміщення, звертається увага на наявність під’їзних шляхів, віддаленість від джерела сировини або місця його розвантаження, інше. Якщо мова йде про квартиру, напевно враховуються такі чинники, як загальний стан квартири і будинки, район, в якому вони знаходяться, сторона світу, поверх, на якому розташована квартира, розвиненість інфраструктури (наскільки близько знаходиться школа, дитячий садок, лікарня, розважальні та торговельні центри тощо), віддаленість від роботи, станції метро, ​​наявність стоянок, гаражів та ін.

Для вибору оптимального варіанту використовується велика база даних об’єктів, що продаються, для зручності розділена на категорії, групи і підгрупи за різними критеріями пошуку. Завдяки цьому вже в перші хвилини спілкування з Клієнтом визначаються декілька найбільш оптимальних варіантів. База даних постійно оновлюється, що збільшує наші можливості запропонувати саме те, що ви шукали.

Ми беремо на себе організацію огляду об’єктів у зручний для Клієнта час. Маючи багаторічний досвід в сфері нерухомості, і безпосередньо надаючи ріелторські послуги, ми можемо акцентувати увагу на переваги та недоліки потенційного об`єкта угоди, іноді непомітною самому покупцеві.

Для продавця наші послуги включають перевірку документів на нерухомість, включаючи технічний паспорт. Необхідність визначення оціночних показників також обговорюється. До уваги береться не тільки стан нерухомості та пов’язаних факторів, а й терміновість продажу.

Можлива розробка і підписання попереднього договору купівлі-продажу передбачає підтвердження потенційним покупцем готовність придбати об’єкт шляхом внесення завдатку. Важливими моментами такого договору є:

  • ціна;
  • сума завдатку;
  • термін підписання основного договору;
  • термін, до якого продавець повинен звільнити житло (якщо мова йде про квартиру або будинок – не новобудову).

Важливо знати, що якщо покупець відмовиться від покупки, то завдаток йому не повертається. Якщо продавець відмовиться продавати майно, то доведеться заплатити покупцеві суму в розмірі, яка двічі перевищує суму завдатку.

Повний супровід угоди в нотаріуса нашими фахівцями гарантує її «чистоту». Продавець і покупець при цьому захищені з правової точки зору від неправомірних або відверто шахрайських дій з будь-якої зі сторін.

Слід пам’ятати, що право володіння нерухомістю виникає тільки після її державної реєстрації. Це регламентовано Законом України «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Таким чином, наші послуги в сфері купівлі-продажу нерухомості включають в себе допомогу у вирішенні всіх основних та супутніх питань, в тому числі:

  • підбір варіантів придбання нерухомості;
  • організація переглядів у зручний час;
  • повний супровід угоди в нотаріуса та ін.