Цивільні спори виникають в результаті зіткнення, неузгодженості позицій фізичних і (або) юридичних осіб. Саме визначення таких конфліктів підказує, що однією зі сторін, як правило, виступає людина. Всі вони регулюються цивільним законодавством.

При зіткненні інтересів двох і більше сторін, цивільні спори можуть виникнути під час розподілу майна, що перебуває у спільній сумісній власності. Найбільш часті такі випадки між подружжям під час розлучення або вже після розірвання їхнього шлюбу. А при наявності спільної часткової власності на майно виникає необхідність в їхньому реальному виокремленню. При цьому дуже важливо для клієнта мати попередній юридичний висновок про можливість піти тим чи іншим шляхом з метою захисту своїх інтересів, а також про перспективи його застосування. Наприклад, перед тим, як подавати позов до суду про реальне виокремлення своєї частини в однокімнатній квартирі (а для цього потрібно оплачувати попередню і судову експертизи, судовий збір, обчислюваний у відсотковому відношенні від вартості майна, нести інші витрати), краще спочатку звернутися до фахівця за консультацією – а чи варто взагалі вибирати такий спосіб захисту своїх інтересів? Адже в іншому випадку можна в буквальному розумінні пустити за вітром чималу суму своїх кровно зароблених заощаджень.

Необхідність стягнення страхового відшкодування – ще одна реалія сьогодення. Адже, маючи «на руках» всі документи, що підтверджують право на відшкодування, людині доводиться оббивати пороги страховика не один місяць, оскільки той не поспішає виплачувати страхову суму або істотно занижує її розмір. Нерідкі випадки повної відмови у виплаті. Тому звернення за допомогою до професіоналів у зв’язку з необхідністю захисту своїх інтересів істотно підвищить шанси на вдалий результат.

Велика кількість судових суперечок пов’язана з належним виконанням договірних зобов’язань іншою стороною. Наприклад, стягнення боргу за договором позики може стати досить проблемним, якщо не поставитися досить серйозно до документальної стороні питання. А без знання юридичних процесуальних тонкощів навіть при наявності, на перший погляд, достатніх підстав можна не досягти бажаного результату.

Визнання недійсними угод, наприклад, купівлі-продажу, дарування, довічного утримання в судовому порядку теж можливо. Для цього необхідно знайти законні підстави. Однак часто постраждала сторона навіть не здогадується про те, що вони в його конкретному випадку вже реально існують. Таким чином, щоб не стати заручником ситуації, рекомендуємо звернутися до професіоналів в області права. Іноді навіть незначна деталь, помічена фахівцем, може повернути результат справи на вашу користь.

Захист честі та гідності фізичної особи – одна з тих судових суперечок, рішення якої дозволяє відчути людину цілісною, шанованою іншими і поважаючою себе особистістю. А захист прав споживачів надасть можливість не тільки обмінять неякісний товар або повернути кошти, але й домогтися рівноправних партнерських відносин між продавцем і споживачем.

Таким чином, наші послуги в сфері цивільного права включають в себе допомогу у вирішенні безлічі суперечок, в тому числі:

  • Поділ майна, що є у спільній сумісній власності і виділення їх частин з спільної часткової власності;
  • Визнання договорів недійсними;
  • Стягнення страхового відшкодування, грошових коштів за борговими документами;
  • Захист прав споживачів, а також честі та гідності фізичних осіб.