Засновником адвокатського бюро є Ольга Діхтяренко — керуючий партнер компанії, адвокат, член Асоціації правників України та Асоціації адвокатів України.

Ольга Діхтяренко отримала відмінну вищу освіту. Закінчила юридичний факультет Національного університету податкової служби України, а згодом — Міжнародний інститут менеджменту.

Перший професійний досвід отримала в ПАТ “Правекс Банк”, а потім більше 6 років працювала старшим юристом в успішній юридичної компанії “Алексєєв, Боярчуков і партнери”. Отримавши відмінний досвід роботи, Ольга зрозуміла, що у неї достатньо сил і бажання, щоб почати свою справу. І в цей момент, залишаючи позаду стабільну роботу в успішній юридичній фірмі, вона зробила крок в порожнечу, але слідувала за наміченим планом і досягла своєї мети.

Зараз досвід роботи Ольги складає 10 років. Справжній професіонал своєї справи, вона успішно керує адвокатським бюро, чим завоювала найвищу ділову репутацію серед колег і клієнтів, а також має високий відсоток постійних клієнтів, які знову і знову довіряють в руки її команди свої юридичні проблеми.

Адвокатське бюро Ольги Діхтяренко було засновано в період серйозних змін, а саме під час проведення судової реформи в Україні, коли оновлюється суддівський корпус, змінюється порядок виконання судових рішень, організації роботи органів прокуратури і адвокатури.

Невизначеність, як відомо, як ніщо інше допомагає в професійному розвитку і зростанні. Саме в таких умовах і зародилася наша компанія. Залишаючи позаду стабільність і крокуючи в невідомість, ми кинули виклик самим собі, стаючи сильніше з кожним днем, набираючись життєвого і, найголовніше, величезного професійного досвіду. Тому сьогодні ми з упевненістю можемо назвати себе професіоналами і майстрами своєї справи. Ми готові присвячувати справі весь свій час і сили, адже це саме те, що надихає нас і несе велику користь оточуючим.

За що зазвичай одна компанія переважає за іншу? Зрозуміло, за професіоналізм. Нас вибирають, тому що ми професіонали своєї справи. Ми серйозні і відповідальні в вирішенні поставлених завдань. Ми позбавляємо своїх клієнтів від рутинної роботи, зберігаємо їх дорогоцінний час, мінімізуємо їх витрати і виводимо на новий шлях розвитку. А наші ресурси і знання дають нам можливість вирішувати завдання різних рівнів складності. Якою б складною не була ваша проблема, ми в будь-якому випадку готові оперативно і якісно вирішити її за вас.

Ще одним секретом нашого успіху є абсолютно новий і нестандартний підхід до вирішення проблем, який ми запропонували в період серйозних змін в судовій системі. Ми навчилися не тільки інтенсивно засвоювати нові правові норми, а й ефективно застосовувати їх в нових юридичних і економічних реаліях, що дуже важливо в умовах мінливого і прогресуючого суспільства.

Ми спеціалізуємося на величезному спектрі проблем, а тому обов’язково зможемо надати вам якісну юридичну підтримку і супровід. В першу чергу це, звичайно, стосується питань судового захисту та представництва. Ми працюємо в сфері цивільного, трудового, адміністративного права. Вирішуємо корпоративні, житлові, земельні, майнові, господарські, сімейні та спадкові спори. Ми також можемо допомогти вам вирішити суперечки з банком або проблеми, що стосуються стягнення боргів.

Крім судово захисту і представництва, ми практикуємо юридичний аудит, досудове врегулювання спорів, комплексний супровід бізнесу та багато іншого. Більш того, ми можемо надати вам якісну підтримку в питаннях управління капіталом за допомогою спеціальної послуги, іменованої «Сімейний офіс».

Зверніться до нас за юридичною підтримкою або супроводом, і ми обов’язково вирішимо всі ваші питання.